Sercem urodzone

Sercem urodzone
W błękicie Twoich oczu odnalazłam szczęście....

niedziela, 24 maja 2015

Charaktery

Pogodne dni sprzyjają spacerom,  z których ze Smerfem z przyjemnością korzystamy. Robimy coraz dłuższe trasy, a synek uwielbia zwiedzać i jest naprawdę grzeczny.  Jeśli chodzimy ze znajomymi - czas mija na rozmowach.  Jeśli chodzimy sami, Smerf podziwia a ja ..... rozmyślam. 

Rozmyślam o tym,  co było,  co będzie.  Jak będzie wyglądało moje,  nasze życie za kilka lat. Jak moje wyobrażenia będą się miały do rzeczywistości? 

Już teraz rysuje się powoli charakter synka. Jest uparty, jak mama :) i wytrwały w dążeniu do celu,  jak tata :) Jeśli chce coś osiągnąć jest czarujący i taaaaaaki kochany. Bacznie obserwuje ludzi i swoim uśmiechem obdarowuje tylko tych, którzy Jego zdaniem na niego zasługują.  I przy całej swojej słodyczy najbardziej lubię jego stanowcze "nie". Bo nie, to nie - i nie ma siły, która mogłaby Go przekonać,  że niekoniecznie ;)
4 komentarze:

 1. U was pogodnie, a u nas deszczowo, pochmurnie i burzowo. :]
  Ale też korzystamy wtedy, kiedy się da :)
  Smerfik jest cudowny! :]
  Kiedyś będzie dobrze, jest malutki i musi tak być! :)
  Pozdrawiam i przesyłam buziaki! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za buziaki i również Wam przesyłamy :*
   U nas dziś chłodniej i bardziej pochmurno - ale spacerowaliśmy większość popołudnia. Już nie mogę doczekać się lata, kiedy to na dworze będziemy spędzać większość dnia.

   Usuń
 2. Smerf Czaruś :)
  U nas pogoda w kratkę. Dziś, jak już doczekaliśmy się słoneczka, to w trakcie spaceru zdecydowałam się wracać z obawy przed deszczem. Zresztą Tygrys po godzinie sam głośno, bardzo głośno daje znak, że czas do domu, po ok. godzinie, więc zbyt długo nie spacerujemy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rezolutny Tygrysek :) Smerf jak ma dość spaceru to się rozbiera (czapka, buty itp.) albo próbuje odpiąć pasy (na szczęście jest to raczej awykonalne dla dziecka do lat 3) i taaaaaakie żale ma, że cała okolica słyszy ;) a jak spacer jest za krótki, to nie chce z wózka wysiąść ;)

   Usuń