Sercem urodzone

Sercem urodzone
W błękicie Twoich oczu odnalazłam szczęście....

piątek, 4 listopada 2016

Dwa

Dwa lata temu drżącymi rękoma wciskałam Cię w trochę przyciasne body z napisem "I love mummy and daddy". Nie wiedziałam wtedy, że rozmiar rozmiarowi nierówny. Pajacyk za to leżał idealnie. Tak samo jak czapka z uszami pieska. Jedno "klik", bezpiecznie zapięty dostałeś miejce na tylnym siedzeniu auta, tak abyś mógł trzymać mnie za palec. Wyruszyliśmy wtedy w naszą podróż, wspólną podróż życia. 
Dwa lata, które były jedyne i wyjątkowe, bo z Tobą. Czasem było niełatwo, ale dzięki Tobie wiem, jak naprawdę smakuje macierzyństwo. Jesteś jedyny i wyjątkowy synku! Kocham Cię i każdego dnia na nowo uświadamiam sobie jakie mam szczęście, że jesteś. 
Dziś jesteś jeszcze malutki synku, ale za kilka lat zrozumiesz, czemu tego dnia mama pociąga nosem, czemu przegląda wciąż album ze zdjęciami i czemu jest tort i prezenty, chociaż urodziny już miałeś. Dziś są urodziny naszej rodziny. Dzięki Tobie.

15 komentarzy:

 1. WSZYSTKIEGO DOBREGO I PIĘKNEGO DLA WAS!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Już dwa? Niesamowite. Wszystkiego dobrego Kochana Rodzinko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszytkiego najlepszego dla Was ! ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego o czym sobie zamarzycie i mnóstwa uśmiechów na codzień :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego Rodzino!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego! Kolejnych cudownych lat razem

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego, naj, naj, najpiękniejszego ! - i wielu jeszcze piękniejszych, jeszcze słodszych i wypełnionych miłością lat :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Mało Was tutaj, moi mili :/ Ale tak czy siak regularnie zaglądam, czekam na jakiś znak i wpis - i oczywiście życzę wszystkiego dobrego u progu kolejnego roku oraz rodzinnych, zdrowych i wesołych Świąt ! :*

  OdpowiedzUsuń